kravtrening.pl

Mistrz Bezpieczeństwa

Mistrz Bezpieczeństwa
Utworzono: 26-03-2024

Marzec był dla naszego klubu Kravvtrening czasem intensywnej aktywności na polu edukacji i profilaktyki.

Jeden z naszych programów dla dzieci i młodzieży ponownie zagościł w okolicznych szkołach.  

"Mistrz Bezpieczeństwa" prowadzony przez naszych doświadczonych instruktorów Olę i Bartka, realizowaliśmy w Szkołach Podstawowych w Oporowie oraz Szczycie.

W małych miejscowościach i na wsiach trudno o rozrywkę dla młodych ludzi.

Zamiast pozostawiać ich na pastwę różnych niebezpieczeństw i niepożądanych wpływów, postanowiliśmy dać im alternatywę i wskazać ciekawą drogę.

Zamiast nudzić się i szukać rozrywki w używkach czy niebezpiecznych sytuacjach, proponujemy im aktywność, hobby, które nie tylko pochłonie ich czas, ale także rozwija umiejętności i pozytywne postawy.

Treningi samoobrony w systemie Krav Maga stają się dla naszych podopiecznych nie tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale również formą zdobywania nowych umiejętności życiowych.

Ten izraelski system walki nie tylko uczy skutecznej obrony, ale także rozwija asertywność, umiejętność podejmowania decyzji i świadomość otaczającego świata. Co niezmiernie przyda się młodym ruszającym w wielki świat. 

W obliczu coraz większego zagrożenia ze strony substancji psychoaktywnych, nasz program stawia na edukację i wskazuje młodym ludziom drogę do zdrowego stylu życia.

Podczas treningów uczymy, jak rozpoznawać niebezpieczne sytuacje i jak się przed nimi bronić.

Naszym celem jest nie tylko dostarczenie praktycznych umiejętności obronnych, ale także promowanie pozytywnych wartości i zdrowego podejścia do życia.

A wszystko to w ruchowej, zabawowej formie. Wychodzimy z ławek, idziemy na salę gimnastyczną i tam się dopiero zaczyna nauka. 

Dzięki naszym zajęciom młodzi ludzie nie tylko zyskują umiejętności samoobrony, ale także odkrywają, że aktywność fizyczna i rozwijanie się jest znacznie bardziej satysfakcjonujące niż uciekanie się do używek. 

Nasz profilaktyczny program Mistrz Bezpieczeństwa buduje silne fundamenty do życia wolnego od negatywnych wpływów.

Jeśli chcesz, żeby był poprowadzony w Twojej szkole zadzwoń do nas.

Przejdź do góry strony