kravtrening.pl

Samoobrona

Samoobrona

Charakter zajęć

Charakter zajęć

Zajęcia skupiają się na wypracowaniu pamięci mięśniowej, która pozwala na bezwarunkowy odruch obronny w danej sytuacji. Ponadto pokażemy uczestnikom jak wykorzystać do samoobrony dobrze znane im przedmioty takie jak np.: parasolka, torebka, szalik, kubek, długopis, kamień, klucze. 

„Życie przemija w zastraszającym tempie, a ludziom wciąż brak odwagi na pewne sprawy, które mogłyby odmienić ich dotychczasowe życie”

Motywacja

Motywacja

Regularna aktywność fizyczna wzmacnia ciało i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób wieku seniora. Zaś treningi samoobrony pomogą odnaleźć się w sytuacjach zagrożenia, które w dzisiejszym świecie mogą spotkać każdego. Dostajemy narzędzie mogące przeważyć szalę na naszą korzyść. Poczucie bezpieczeństwa znajduje się na drugim poziomie piramidy potrzeb człowieka według Maslowa. Nigdy nie jest za późno. Masz przed sobą długie lata w szczęściu i zdrowiu. Zajęcia krav maga sprawią, że poczujesz się nie tylko pewniej, czy witalniej. To możliwość kontaktu z innymi ludźmi, poczucie celu i przynależności do grupy.  

„W życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń”

 

Przejdź do góry strony